Webdesign


Web-Style.cz je kreativní internetové studio, které poskytuje komplexní služby v oblasti webdesignu a tvorby internetových aplikací.

Internetové stránky dnešní době vlastní spousta lidí a firem, ale některé nejsou efektivní a nepřinášejí žádané výsledky.

Vytvoříme pro Vás profesionální web. S atraktivním moderním designem, snadnou orientací a přehledným uspořádáním informací.

Nabízíme:

Komplexní řešení - zpracujeme vše od grafického návrhu webu až po kompletní realizaci včetně objednání domémy a webhostingových služeb

Tvorba nových internetových stránek - navrhneme Vaši internetovou prezentaci dle Vašich konkrétních záměrů a cílů a vybereme nejvhodnější řešení pro jejich realizaci

Změna již vytvořených stránek - vytvoříme Vám nový vzhled Vašich stávajících stránek a navrhneme jejich rozšíření

Programování webových aplikací – programování webových aplikací dle Vašich požadavků

Optimalizace pro vyhledávače SEO - Analyzujeme klíčová slova pro oslovení potenciálního zákazníka. Zajistíme dostupné zpětné odkazy. Na základě získaných informací upraví copywriter obsah www stránek a tím zajistíme kvalitní umístění ve vyhledávačích.

Internetový obchod - může být Vaší vstupenkou do nových trhů. Který zaměstnanec by byl 24 hod., 7 dní v týdnu neustále zákazníkovi k dispozici a nabízel mu v pohodlí domova Vaše výrobky v uspořádané, přehledné formě? Eshop od nás Vám to umožní.

Redakční publikační systém, nebo-li též CMS – jednoduchým způsobem můžete vytvářet a spravovat webové stránky bez znalosti HTML. Nepotřebujete instalovat žádné programy a učit se programovací jazyky. Aktualizace stránek (např. novinky, články, akce, odkazy, tiskové zprávy apod.) je poté otázkou několika sekund.

Aktualizace a údržba internetových stránek

okraj